Titles you rated
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
The Last EmperorRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 3.5
Dances with WolvesRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0