Series
Ratings
146
EuphoriaRated ★ 4.0
CoyoteRated ★ 3.5
KiddingRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Ms. HammurabiRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
GiantRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
MistyRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
MistressRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Office Season 5Rated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.0
Sense8Rated ★ 4.0