Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 4.0
6 UndergroundRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0