Titles you rated
Failure Frame: I Became the Strongest and Annihilated Everything with Low-Level SpellsRated ★ 1.5
Zatch Bell!Rated ★ 3.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 2.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 2.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 3.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
The Great Jahy Will Not Be Defeated!Rated ★ 2.0
Sonny BoyRated ★ 4.0
Tearmoon EmpireRated ★ 2.0
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical AbilityRated ★ 0.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
PlutoRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0