Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
Happy Ulleung ManRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Wandering ChefRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
A Traveler's NeedsRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The Hangover Part IIIRated ★ 2.5
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5