Titles you rated
The PenguinRated ★ 4.5
AsuraRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
Call It LoveRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Normal PeopleRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5- AjinRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0