Titles you rated
WantedRated ★ 3.0
TremorsRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0