Titles you rated
The ChaserRated ★ 5.0
Love Me If You DareRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 5.0
SecretRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 4.0