Titles you rated
The LoraxRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
MulanRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0