Titles you rated
Way Back HomeRated ★ 3.0
Dear Evan HansenRated ★ 3.0
Another FamilyRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Il MareRated ★ 3.5
All the Bright PlacesRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Nappily Ever AfterRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
Five Feet ApartRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
The Invisible ManRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 2.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0