Movies
Ratings
89
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
QuickRated ★ 2.0