Titles you rated
Street Woman FighterRated ★ 4.0
Agents of MysteryRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
The Great Escape 2Rated ★ 3.5- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 3.5- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Everything NowRated ★ 3.5
Teenage Bounty HuntersRated ★ 4.5
Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.0
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5