Titles you rated
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0