Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
BossRated ★ 1.0
MantisRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
RevelationRated ★ 1.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 3.0
NocturnalRated ★ 1.5
The MatchRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
Kinda PregnantRated ★ 2.5
Bogota: City of the LostRated ★ 2.5
Amazon Bow MasterRated ★ 2.0
Crying FistRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0