Titles you rated
Frozen IIRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
Borg vs McEnroeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Last SupperRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 2.5
DefaultRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The UpsideRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
HeatRated ★ 4.0