Movies
Ratings
65
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 2.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The MistRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 2.0