Titles you rated
Ice AgeRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.0
Coach CarterRated ★ 2.0
X-MenRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
CarsRated ★ 2.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0