Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Idea of YouRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
DuneRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
UnfaithfulRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
EternalsRated ★ 4.0