Movies
Ratings
23
The BodyguardRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
OutbreakRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
UpRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0