Titles you rated
The Great BattleRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
The Jane Austen Book ClubRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
The Artist: RebornRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5