Titles you rated
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
HostageRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 3.5
Shanghai KnightsRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0