Titles you rated
Way Back HomeRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
White House DownRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The GreyRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
Man of VendettaRated ★ 3.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
ImmortalsRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0