Titles you rated
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0