Movies
Ratings
631
The RevenantRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Granny's Got TalentRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 2.5
Death BellRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 5.0