Titles you rated
WonderRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0