Titles you rated
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
- D-WarRated ★ 2.0
School of RockRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0