Titles you rated
- August's BrideRated ★ 3.5
- OrangeRated ★ 4.5
- Typhoon In That SummerRated ★ 3.0
- We Are Dating NowRated ★ 5.0
Loving YouRated ★ 4.0
Stock FlowerRated ★ 3.5- Angel's KissRated ★ 4.5
- ProposeRated ★ 3.5
Sweet BunsRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Make a WishRated ★ 3.5
The Spring Day of My LifeRated ★ 3.0
FireworksRated ★ 4.0
Hi! School - Love OnRated ★ 1.0
Stars Falling From the SkyRated ★ 3.5
JejoongwonRated ★ 4.0
The Night WatchmanRated ★ 3.0
He Who Can't MarryRated ★ 3.5