Titles you rated
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Drowning LoveRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
BooksmartRated ★ 5.0
Summer Time Machine BluesRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
In This Corner of the WorldRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.5
Air DollRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
InfernoRated ★ 3.0
The PianoRated ★ 3.5
The Wings of the KirinRated ★ 4.0
Battle League HorumoRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The NeverEnding StoryRated ★ 2.5
Suite DreamsRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
The Juniper TreeRated ★ 2.0
The Last SamuraiRated ★ 2.5