Movies
Ratings
179
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 3.0