Titles you rated
Finding NemoRated ★ 3.5
The Legend of ZorroRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.0
UnbreakableRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
LifeRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.0
Jack ReacherRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0