Titles you rated
Radiant OfficeRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 1.0
Crime SceneRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
The Joseon GunmanRated ★ 1.5
Producing NobutaRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 2.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Lucky LouieRated ★ 0.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
Scandal: A Shocking and Wrongful IncidentRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
Mrs. Cop Season 2Rated ★ 0.5