Series
Ratings
61
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
You Drive Me CrazyRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 4.0
Band of SistersRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 5.0
My Golden LifeRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 5.0