Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
JokerRated ★ 1.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
If You Were Me 6Rated ★ 3.0
Sausage PartyRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 1.0
The Way We WereRated ★ 4.5
All the President's MenRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 0.5
Goodbye AgainRated ★ 4.5- We Are Going to Geneva NowRated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 4.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5
DisconnectRated ★ 3.0
Everyone Says I Love YouRated ★ 3.0
Irrational ManRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5