Movies
Ratings
767
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.5
Honest CandidateRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
RampantRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5