Titles you rated
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Deep RisingRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0