Movies
Ratings
235
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.0
BlindRated ★ 5.0
SoulRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
UsRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 1.0
ExitRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
HuntRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5