Titles you rated
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
JulesRated ★ 2.0
Love UntangledRated ★ 3.0
Pieces of a WomanRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 5.0
Concerning My DaughterRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5- You Will Die After Six HoursRated ★ 1.0
EscapeRated ★ 3.0- Another SelfRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
RomeoRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.5