Series
Ratings
450
Baby ReindeerRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
GBRB: Reap What You SowRated ★ 3.0- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 4.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.0
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0