Titles you rated
Hand in HandRated ★ 1.5
Single8Rated ★ 4.0- Sayonara Game -Kisarazu Cats' EyeRated ★ 2.5
Kisarazu Cat's Eye: World SeriesRated ★ 2.5
Hell is Other PeopleRated ★ 2.0
Baby AssassinsRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Millennium MamboRated ★ 3.0
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 2.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 5.0
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 4.0
City Of The Rising SunRated ★ 3.0
GummoRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Instant SwampRated ★ 4.5