Titles you rated
Polar Bear CafeRated ★ 4.0
Paranoia AgentRated ★ 3.0
FLCLRated ★ 4.5
Smells Like Green SpiritRated ★ 4.5
Land of TanabataRated ★ 2.0
Love in the Air -Premonition of Love-Rated ★ 1.0
House of NinjasRated ★ 3.0
Shinjuku yasenbyouinRated ★ 4.0
The Two in a Housing ComplexRated ★ 4.5
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 5.0
Coji-CojiRated ★ 4.0
Baby Assassins Everyday!Rated ★ 5.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 3.5- TrickRated ★ 4.5
I Didn't Love You Because I Was a Family, But I Loved You as a FamilyRated ★ 5.0
MononokeRated ★ 5.0- Arekara DoushitaRated ★ 3.0
Gachi Koi NenchakujuuRated ★ 2.0
If My Favorite Pop Idol Made It to the Budokan, I Would DieRated ★ 4.0
Boys's AbyssRated ★ 5.0