Series
Ratings
55- Galaxy Express 999Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Samurai ChamplooRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
It's a SinRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar Man 3Rated ★ 3.5
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 3.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0