Titles you rated
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 2.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0