Titles you rated
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 2.5
SoulRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 2.5
MossRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
TenetRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.0