Movies
Ratings
181
Total RecallRated ★ 4.0
The CallRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
PietaRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
A FamilyRated ★ 3.0
Goodbye MomRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 4.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0