Titles you rated
Ford v FerrariRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 2.0
CocoRated ★ 4.0
CongoRated ★ 2.0
Judge DreddRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 3.0
WaterworldRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
TremorsRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
PolarRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
OfficeRated ★ 2.0
This Means WarRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.0