Titles you rated
Scary MovieRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0- BlackRated ★ 4.0
Wishing StairsRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0