Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 4.0
MEGANRated ★ 1.5
The GorgeRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
Gran TurismoRated ★ 4.0
Killer Book ClubRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.5
OldRated ★ 1.5
Sing 2Rated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
SmileRated ★ 2.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 1.0