Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
MaidRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
My Brilliant FriendRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0