Titles you rated
Summer WarsRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
The Teacher's DiaryRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
Parallel NovelRated ★ 2.0- Proof of InnocenceRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5