Titles you rated
The MasterRated ★ 3.5- The lunch dateRated ★ 2.5
Next FloorRated ★ 3.5
AnimaRated ★ 3.5
Examination Hell of RaichuRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5- Is Hikikomori Doing Well?Rated ★ 2.5
- Love VillainRated ★ 3.5
- FuneralRated ★ 4.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Going by the BookRated ★ 4.0- i LoVe YuuuRated ★ 3.5
- The Yangbap: DamnationRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
The KingRated ★ 2.5